پاسخگویی دکتر دانائی رئیس دانشگاه به پرسش های مردمی در سامانه الکترونیکی سامد

پاسخگویی دکتر دانائی رئیس دانشگاه به پرسش های مردمی در سامانه الکترونیکی سامد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، صبح روز سه شنبه هفدهم فروردین ماه سال 1400، دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با حضور در استانداری سمنان، در سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد)، پاسخگوی پرسش های مردمی بود.

دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به اتفاق یحیایی مدیر اجرایی حوزه ریاست دانشگاه و  دانشگاه در استانداری سمنان حضور یافته و به پرسش های مردم در حوزه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پاسخ داد.

در این ارتباط که حجت الله ولی پوری اصلانی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان نیز حضور داشت، دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن پاسخگویی به سوالات مردمی، رهنمودها و دستورات لازم در جهت رفع مسائل بیان شده توسط مردم را ارائه نمود و گفت: خدمت رسانی به مردم شریف استان از وظایف ذاتی مدیران دستگاه های اجرایی است و امیدوارم بتوانیم آن‌گونه که شایسته مردم عزیز است خدمات مطلوبی را ارائه دهیم.

گفتنی است: سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد)، سامانه ای الکترونیکی برای بیان انتقادات، درخواست ها، گزارش ها و پیشنهادات مردمی است و این فرصت را برای مسئولان فراهم آورده تا از مسایل مردم، به نحو ملموس تری آگاه شوند. شماره تلفن ۱۱۱، ابزار اصلی ارتباط با سامانه «سامد» است و ایرانیان از هر نقطه کشور، می توانند با این سامانه ارتباط برقرار کنند. این سامانه با هدف ارتقای سطح پاسخگویی مسئولان، افزایش رضایتمندی عمومی، توسعه استانداردهای خدمت، مکانیزه کردن و تعامل آسان با مردم، افزایش نظارت بر نحوه ارائه خدمات دولتی و سرعت در پاسخگویی، راه اندازی شده است.

کلمات کلیدی
خانم  مهدیان
تهیه کننده:

خانم مهدیان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *