جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برگزار گردید

جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ عصر روز دوشنبه بیست و هشتم تیر ماه سال 1400، جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با حضور دکتر دانائی رئیس دانشگاه و اعضاء هیات رئیسه در سال جلسات حوزه ریاست برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با آرزوی صحت و سلامتی برای همکاران گرامی و عرض خداقوت از تلاش های شبانه روزی تمامی تلاشگران مجموعه بزرگ دانشگاه، گفت: از مهمترین شاخصه های مجموعه بزرگ دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، همدلی و همراهی است که در این ایام خاص به خوبی شاهد این شاخصه بزرگ و با اهمیت هستیم.

رئیس دانشگاه در ادامه با اشاره به آخرین وضعیت پروژه های در حال ساخت این دانشگاه، افزود: خوشبختانه به حول و قوه الهی و تلاش تمامی مدیران و کارشناسان این دانشگاه، علیرغم بسیاری از دستگاه ها و مجموعه های اداری در کشور، پروژه های دانشگاه در حوزه های بهداشت، درمان، آموزش و... با همان سرعت و دقت قبل در حال انجام است و امیدواریم در سفر آتی مقام عالی وزارت به استان سمنان، بسیاری از این پروژه ها به بهره برداری برسد.

دکتر دانائی سپس با اشاره به برگزاری هشتمین دوره انتخابات نظام پزشکی، خاطر نشان کرد: با تلاش تمامی مسئولین و کارشناسان هیات های اجرایی و نظارت در دانشگاه، این انتخابات نیز همانند انتخابات دوره های گذشته با سلامت و دقت مناسب برگزار شد که جا دارد از تمامی این عزیزان کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم.

در ادامه دکتر دانائی رئیس دانشگاه با اعلام رضایت از سرعت واکسیناسیون کووید-19 در مجموعه تحت پوشش دانشگاه، بیان کرد: در هفته جاری با تحویل محموله های جدید واکسن، روند تزریق با سرعت بالایی در جریان است و امیدواریم در هفته آینده واکسناسیون گروه سنی 60 تا 70 سال را اتمام و پارت بعدی گروه های هدف را آغاز نماییم.

در ادامه مباحث و دستور کار جلسه مطرح و اعضاء به بحث و تبادل نظر پرداختند.

لینک کوتاه خبر :
کلمات کلیدی
خانم  مهدیان
تهیه کننده:

خانم مهدیان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *