و باز هم قدردانی خدمات شایسته پزشکان و کارکنان بیمارستان ولایت دامغان...

و باز هم قدردانی خدمات شایسته پزشکان و کارکنان بیمارستان ولایت دامغان...

 و باز هم قدردانی خدمات شایسته پزشکان و کارکنان بیمارستان ولایت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ خانواده کاظم زاده به دلیل ابتلا به بیماری کووید19 از تاریخ 25 مرداد لغایت 22 شهریور ماه در بیمارستان ولایت بستری و بعد از دریافت خدمات پزشکی و درمانی با حال عمومی خوب از بیمارستان ترخیص شدند.

این خانواده بیمار هنگام ترخیص و قبل از خروج از بیمارستان ولایت با حضور در دفتر مسئول روابط عمومی این بیمارستان ضمن اعلام رضایت از خدمات پزشکی و پرستاری، از زحمات مدافعان بیمارستان ولایت تقدیر نمودند.

مهدی کاظم زاده پدر خانواده، بیان داشت: ما به حکم " من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" بر خود وظیفه دانستیم از زحمات کارکنان بیمارستان تقدیر نماییم. بدون شک پاداش انسان هایی که توان و تجربه علمی و یدی خویش را جهت نجات جان دیگر انسان ها در طبق اخلاص نهاده و در انجام وظایف محوله از هیچ کوششی فروگذار نمی مانند فقط از طرف خداوند متعال امکان پذیر است.

وی ادامه داد: ما دعا می کنیم مدافعان سلامت کشور به ویژه پزشکان، پرستاران و کارکنان بیمارستان ولایت، در واقع این گروه جان بخش جان بر کف و دلاوران درمانگر، همه ایام در زیباترین و شیرین ترین لحظات باشند. نمی توانیم تلاش های گروه درمان را ارزنده تعریف کنیم، چون خود پرسنل بیمارستان تعریف ارزش هستند. 

مسئول روابط عمومی بیمارستان ولایت نیز اعلام داشت: زیباترین هدیه از طرف شما به پزشکان و پرسنل بیمارستان سلامتی است که خداوند متعال به وسیله کادر درمان این بیمارستان را به شما هدیه نمود. پزشکان و پرستاران بیمارستان ولایت خیلی خوشحال هستند که با تلاش و فعالیت سلامتی  را از خداوند مهربان تحویل گرفتند و به شما هدیه دادند. این سلامتی که اکنون در اختیار دارید، هدیه خداوند است به شما. پس در تنهایی هایتان سر بر سجد بگذارید و خدا رو شکر کنید.
 
 
 
 
لینک کوتاه خبر :
کلمات کلیدی
خانم  مهدیان
تهیه کننده:

خانم مهدیان

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *