نگاه مهربانانه سپاه پاسداران شهرستان دامغان به پزشکان و کارکنان بیمارستان ولایت

نگاه مهربانانه سپاه پاسداران شهرستان دامغان به پزشکان و کارکنان بیمارستان ولایت

نگاه مهربانانه سپاه پاسداران شهرستان دامغان به پزشکان و کارکنان بیمارستان ولایت بعد از درمان یکی از پاسداران شاغل در این ناحیه که بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان ولایت بستری و بعد از گذشت 10 روز و گذر از فرایند درمان با حال عمومی خوب از بیمارستان ترخیص شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛  سرهنگ پاسدار محمد حسین تقی پور ، فرمانده ناحیه بسیج سپاه دامغان، با اهداء تقدیر نامه از دکتر خالدی، متخصص بیماریهای عفونی، پرستاران و نیروهای خدمات بخش داخلی 2 بیمارستان ولایت تقدیر نمودند. مسئول روابط عمومی ناحیه بسیج سپاه شهرستان دامغان در دیدار با مسئول روابط عمومی بیمارستان ولایت و پرسنل بخش داخلی 2 بیمارستان ولایت، ضمن ابلاغ پیام تقدیر و خدا قوت از طرف فرمانده ناحیه بسیج سپاه دامغان ، لوح تقدیر و هدیه آنان را تقدیم نمود.
 
سرهنگ پاسدار تقی پور در پیام تقدیر خود از پرسنل بیمارستان اشاره داشت: در این مقطع حساس و خطیر که کشور عزیزمان گریبان گیر  شیوع ویروس کرونا شده و سلامت جامعه را به خطر انداخته است، شما عزیزان با استعانت به پروردگار و با بهره مندی از دانش و توان شخصی خود به رغم تمام کمبودها و مشکلات ناشی از آن و با تحمل دوری از خانواده، توانسته اید در این برهه تاریخی افتخار آفرین باشید.
تلاش الهی و شبانه روزی شما مدافعان سلامت، یادآور رشادت ها و حماسه آفرینی های دوران دفاع مقدس است. لذا از زحمات، تلاش ها و خدمات شبانه روزی شما مدافعان سلامت که در جهت کنترل و درمان ویروس کرونا در شهرستان دامغان به عمل می آورید قدردانی و سپاسگزاری می نماییم.  امید است با توکل به خداوند متعال و تحت عنایات حضرت ولیعصر (عج)  پیروز و سلامت باشید.
 
مسئول روابط عمومی بیمارستان نیز در سخنانی اشاره داشت:  وقتی بیماران بستری در این بیمارستان بعد از دریافت خدمات با حال عمومی خوب و رضایت بخش از بیمارستان ترخیص می شوند، پرستاران و پزشکان بیمارستان تمام خستگی خود را فراموش می کنند و از بیمار و خانواده او خوشحال تر هشتند. چرا که همکاران ما در گروه درمان در آن لحظه مشاهده می کنند که خدمات آنان اثر گذار بوده و بیمار با کسب بهبودی در حال ترخیص از بیمارستان است. همچنین از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دامغان و کارکنان آن ناحیه و شهروندان دامغانی درخواست می نماییم که برای همکاران خودتان که در بیمارستان ولایت و دیگر بیمارستان های ایران اسلامی فعالیت می نمایند، دعا کنید تا به یاری خداوند متعال هر روز با توانی افزونتر از روز گذشته این ویروس منحوس را مدیریت و خدمات مورد نیاز را به نیازمندان ارائه نمایند. 
لینک کوتاه خبر :
کلمات کلیدی
خانم  مهدیان
تهیه کننده:

خانم مهدیان

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *