نقش اطلاع رسانی صحیح و به موقع از طریق مبادی مهم و معتبر در آگاهی بخشی جامعه بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان:

نقش اطلاع رسانی صحیح و به موقع از طریق مبادی مهم و معتبر در آگاهی بخشی جامعه بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با سلیمانی معاون خبر صداوسیمای مرکز سمنان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ شامگاه روز یکشنبه پانزدهمین روز از فروردین ماه سال جاری، دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با حضور در معاونت خبر صداوسیمای مرکز سمنان، با سلیمانی معاونت خبر این مرکز دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با تبریک سال جدید و نوروز باستانی، گفت: اهمیت موضوع خبر و اطلاع رسانی بر کسی پوشیده نیست و در دوران شیوع و بروز بیماری کرونا نیز بر اهمیت آن افزوده شد و نقش اطلاع رسانی صحیح و به موقع از طریق مبادی مهم و معتبر در آگاهی بخشی جامعه بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

رئیس دانشگاه افزود: از ابتدای شیوع و بروز بیماری کرونا در استان و مجموعه تحت پوشش این دانشگاه، تمامی مدیران، خبرنگاران و دست اندرکاران حوزه خبر با هماهنگی و همکاری بسیار و با تلاش شبانه روزی در کنار مدافعان سلامت حضور داشته و بنده به سهم خود از این تلاش های ارزشمند تشکر می نمایم.

دکتر دانائی سپس به نقش و اهمیت اطلاع رسانی اصحاب محترم رسانه از جمله رسانه های مکتوب و نوشتاری، خبرگزاری ها، فعالان فضای مجازی و... اشاره کرد و ادامه داد: امیدواریم بتوانیم با آموزش و اطلاع رسانی جامعه توسط تمامی این عزیزان در راستای کنترل و مدیریت بیماری کرونا گام برداریم و از تلاش های شبانه روزی و خستگی ناپذیر آنان تشکر و قدردانی می نمایم.

در ادامه سلیمانی معاون خبر صداوسیمای مرکز سمنان در سخنانی درخصوص نحوه تولید و انتشار اخبار در این مرکز، از زحمات و تلاش های شبانه روزی تمامی مدیران و مدافعان سلامت حوزه سلامت این دانشگاه به ویژه در دوران مقابله با بیماری کرونا قدردانی کرد.

در پایان این دیدار که مهدیان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل و یحیایی مدیر اجرایی حوزه ریاست دانشگاه و همچنین حاجی قربانی مدیر خبر این مرکز نیز حضور داشتند، دکتر دانائی رئیس دانشگاه با اهدای لوح سپاس از زحمات مدیران و خبرنگاران حوزه خبر قدردانی نمود.

کلمات کلیدی
خانم  مهدیان
تهیه کننده:

خانم مهدیان

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *