محفل انس با قرآن در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برگزار شد

محفل انس با قرآن در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برگزار شد

 محفل انس با قرآن در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

محفل انس با قرآن کریم در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ در ماه بهار قرآن و با توجه به فرمایشات ائمه اطهار به قرائت قرآن در این ماه عظیم محفل انس با قرآن در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

در برنامه محفل انس با قرآن کریم که با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برگزار شده بود، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، معاونین، مدیران و برخی از همکاران این دانشگاه حضور داشتند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: قرآن در زندگی از ارزش و مقام بالایی برخوردار بوده و تلاوت قران باعث نشاط روح و بهتر شدن جریان زندگی در خانواده می شود.

حجت الاسلام و المسلیمن مهدوی نژاد بیان داشت: ما همیشه و در همه جا به قرآن نیاز داریم, هنوز بعد از چندین سال قرآن باعث پیشرفت علم در جامعه می شود واین یک معجزه الهی است.

وی با اشاره به اینکه قرآن راه گشای جامعه بشریت است و نباید از قرآن در هر زمانی فاصله گرفت، گفت: در هر صفحه و هر خط از قرآن درسهای جوامع مختلف بشری گنجانده شده است که با خواندن قرآن می توان عبرت گرفت و یک از راه های رسیدن به آرامش واقعی عمل به تعالیم قرآنی است.

در این محفل قرآنی قاری برجسته استان سمنان محسن سفیدیان نیز حضور داشت و اجرای گروه تواشیح رضوان از دیگر برناخه های این مراسم بود.

کلمات کلیدی
خانم  مهدیان
تهیه کننده:

خانم مهدیان

تصاویر

محفل انس با قرآن در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان  محفل انس با قرآن در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان  محفل انس با قرآن در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان  محفل انس با قرآن در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *