دیدار ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با فرماندار شهرستان آرادان

دیدار ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با فرماندار شهرستان آرادان

 دیدار ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با فرماندار شهرستان آرادان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ در ادامه سلسله سفرهای دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به شهرستان های مجموعه تحت پوشش دانشگاه، امروز سه شنبه دوازدهم اسفند ماه سال جاری، دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در ابتدای سفر یک روزه خود به شهرستان آرادان با صفری سرپرست فرمانداری شهرستان آرادان دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار که مسئولین حوزه سلامت و جمعی از معتمدین این شهرستان حضور داشتند، دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بیان داشت:  با تلاش شبانه روزی مدافعان سلامت، حمایت های مسئولین شهرستانی و همکاری هم استانی های عزیز آرادانی، بیماری کرونا در این شهرستان تحت کنترل و از نظر رنگ بندی کرونایی در وضعیت آبی قرار دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: پس از بروز و شیوع بیماری کرونا، فرمانداری شهرستان آرادان نیز همانند سایر شهرستان های استان، همکاری های بسیار مناسبی با دست اندرکاران حوزه سلامت داشته و در اجرای هر چه بهتر دستورالعمل های ابلاغی از طرف ستاد ملی کرونا بسیار تأثیرگذار بوده است.

وی گزارشی از فعالیت های انجام شده در بحران ویروس کرونا در شهرستان آرادان و عملکرد خوب و مطلوب کادر درمانی شهرستان و سایر ادارات بیان و پیرامون همدلی و هم سویی تمام اقشار جامعه برای از بین بردن ویروس منحوس کرونا تاکید اکید نمود.

صفری سرپرست فرمانداری شهرستان آرادان ضمن قدردانی از حضور ریاست دانشگاه به اتفاق هیئت همراه در شهرستان آرادان، بیان کرد:  از تلاش های صادقانه و ایثار گونه رئیس و کارکنان حوزه سلامت استان و شهرستان در بخش های بهداشت، درمان و آموزش، در جهت ارائه خدمات سلامت به همشهریان گرامی به ویژه اقدامات مقابله ای با بیماری کرونا قدردانی می نمایم.

سرپرست فرمانداری شهرستان آرادان با اشاره به اینکه مدافعان سلامت همانند رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس بخوبی به تکلیف خود عمل کردند، عنوان ‌داشت: ایثار، گذشت و فداکاری از مهم‌ترین درس‌هایی است که پرسنل بهداشت و درمان در زمان شیوع کرونا به ما دادند. پس از شیوع بیماری کرونا در کشور، مردم از خودگذشتگی‌های شبانه‌روزی مدافعان سلامت را به چشم دیدند.

در ادامه این نشست با توجه به پیشرو بودن سال جدید و همچنین قرار گرفتن در موج جدید بیماری کرونا، درخصوص آخرین وضعیت حوزه سلامت شهرستان آرادان بحث و تبادل نظر شد.

 

 

خانم  مهدیان
تهیه کننده:

خانم مهدیان

تصاویر

دیدار ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با فرماندار شهرستان آرادان دیدار ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با فرماندار شهرستان آرادان دیدار ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با فرماندار شهرستان آرادان دیدار ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با فرماندار شهرستان آرادان دیدار ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با فرماندار شهرستان آرادان دیدار ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با فرماندار شهرستان آرادان دیدار ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با فرماندار شهرستان آرادان دیدار ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با فرماندار شهرستان آرادان

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *