دکتر دانائی: امید مردم را به حوزه سلامت ناامید نکنیم.

دکتر دانائی: امید مردم را به حوزه سلامت ناامید نکنیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، امروز دوشنبه چهارم اسفند ماه سال جاری جلسه همفکری و پرسش و پاسخ نمایندگان سمن ها و پویش های مردمی شهرستان دامغان در خصوص مسائل حوزه سلامت شهرستان با حضور دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، بندرآبادی فرماندار، معاونین دانشگاه و مسئولین شهرستانی در سالن اجتماعات منوچهری دامغانی دانشگاه دامغان برگزار شد.

دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در جلسه همفکری و پرسش و پاسخ نمایندگان سمن ها و پویش های مردمی شهرستان دامغان، گفت: بنده به عنوان عضو کوچکی از مجموعه بزرگ حوزه سلامت استان، از تمامی عزیزان و همشهریان خون گرم دامغانی از جمله موثرین، مسئولین نهادهای مردمی، اصحاب محترم رسانه، روحانیت معزز و تمامی مسئولین شهرستانی میخواهم اعتماد شهروندان عزیز را به حوزه سلامت شهرستان به ویژه بیمارستان ولایت و کادر پرتلاش این بیمارستان جلب و حفظ نمایند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ادامه داد:  بنده تا زمانیکه خدمتگزار مردم شریف مجموعه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان هستم، با توجه به قوانین و دستورالعمل های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با تمام توان راه اندازی و یا احداث بیمارستان دوم در شهرستان دامغان را پیگیری خواهم کرد.

دکتر نوید دانائی با اشاره به این که ️در یک سال اخیر ۴۵ نیروی شرکتی جدید در رشته های مختلف جذب و مشغول به کار شدند، تصریح نمود: در آزمون استخدامی اخیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ۸۶ نیروی انسانی جدید در مجموعه بهداشت و درمان شهرستان دامغان جذب خواهند شد.

وی افزود: مخزن جدید اکسیژن ساز بیمارستان ولایت به مبلغ ده میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است و در روزهای آینده توسعه بخش ICU بیمارستان ولایت به بهره برداری خواهد رسید و در حال حاضر ۴۱ متخصص در رشته های مختلف در شهرستان مشغول به خدمت هستند.

دکتر دانائی گفت: از تمامی شما بزرگواران خواهش میکنم که نگاهتان را تغییر داده و برای بهداشت و درمان شهرستان از مسیری نروید که زحمات مسئولین شهرستانی و دانشگاهی بی ثمر شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: کرونای انگلیسی بسیار به ما نزدیک است و زنگ خطر این ویروس منحوس جهش یافته به صدا درآمده و باید بیش از پیش اقدامات و دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نموده و این هشدار از همیشه جدی تر است.

در ادامه این نشست حاضرین در جلسه سوالات خود را مطرح و ریاست دانشگاه توضیحات و راهکار های خود را بیان نمود.


خانم  مهدیان
تهیه کننده:

خانم مهدیان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *