جلسه شورای دانشگاهی امر به معروف و نهی از منکر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

جلسه شورای دانشگاهی امر به معروف و نهی از منکر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

 جلسه شورای دانشگاهی امر به معروف و نهی از منکر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ جلسه شورای دانشگاهی امر به معروف و نهی از منکر با حضور دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، دکتر پهلوان معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی، دکتر حاجی حسنی معاون دانشجویی فرهنگی، حجت الاسلام و المسلمین مهدوی نژاد و بارانی مسئول و معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و جمعی از مدیران ستادی این دانشگاه در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.  

دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اشاره به اهمیت نهادینه نمودن واژه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، بیان داشت: باید تلاش شود تا جنبه خیر خواهی این فریضه در جامعه نهادینه و ذهنیت مردم نسبت به این واژه مثبت تر شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با تاکید بر آموزش بیشتر به آمران به معروف، اضافه کرد: در اجرای امر به معروف و نهی از منکر باید عدالت رعایت شود و تذکر زبانی همراه با دوستی و رفاقت باشد.

دکتر دانائی گفت: عمل به معروفات و نهی از منکرات در حیطه کاری تمام افراد جامعه است و افراد در هر جایگاه و مقامی که هستند باید به این فریضه الهی توجه کنند، چرا که امر به معروف و نهی از منکر مختص جایگاه و دستگاهی نیست.

وی تاکید نمود: اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر باید عمیق تفکر و عمل کنند و فعالیت ها ظاهری نباشند. با تدوین برنامه عملیاتی مشخص همه ابعاد و جنبه های امر به معروف و نهی از منکر در نظر گرفته شود و طبق برنامه و زمان بندی به موضوعات اولویت دار پرداخته شود.

در اين جلسه با توجه به دستورالعمل جديد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تعدادي از اعضاي شورا امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه تغيير كردند و پس از بحث و تبادل نظر پیرامون موارد مطرح شده، مقرر شد برای تمامی اعضاء جهت دو سال ابلاغ جديد صادر شود.

همچنین تمامی واحد هاي تحت پوشش دانشگاه موظف شدند اعضاي شورا و رابط واحد مربوطه را معرفي و نظرات و پيشنهادات خود را به دبيرخانه شورا مستقر در معاونت دانشجويي فرهنگي اعلام نمايند.

 

 

 

خانم  مهدیان
تهیه کننده:

خانم مهدیان

تصاویر

جلسه شورای دانشگاهی امر به معروف و نهی از منکر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان جلسه شورای دانشگاهی امر به معروف و نهی از منکر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان جلسه شورای دانشگاهی امر به معروف و نهی از منکر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان جلسه شورای دانشگاهی امر به معروف و نهی از منکر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان جلسه شورای دانشگاهی امر به معروف و نهی از منکر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان جلسه شورای دانشگاهی امر به معروف و نهی از منکر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان جلسه شورای دانشگاهی امر به معروف و نهی از منکر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان جلسه شورای دانشگاهی امر به معروف و نهی از منکر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان جلسه شورای دانشگاهی امر به معروف و نهی از منکر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان جلسه شورای دانشگاهی امر به معروف و نهی از منکر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان جلسه شورای دانشگاهی امر به معروف و نهی از منکر با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *