جلسه با خیرین سلامت در بیمارستان ولایت شهرستان دامغان

جلسه با خیرین سلامت در بیمارستان ولایت شهرستان دامغان

 جلسه با خیرین سلامت در بیمارستان ولایت شهرستان دامغان

به گزارش روابط عمومی  دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ نشست صمیمی هیأت مدیره مؤسسه مهر فاطمی استان سمنان با دکتر محمدی رئیس بیمارستان ولایت و دکتر پورمحمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان در دفتر ریاست بیمارستان ولایت برگزار شد. در این نشست هیات مدیره موسسه خیریه فاطمی خواستار ارائه گزارشی از مشکلات و نیازهای مادی و معنوی بیمارستان شدند تا از طریق مؤسسه پیگیری های لازم را بعمل آورند.

در ادامه دکتر پورمحمدی و دکتر محمدی از مدیر عامل موسسه مهر فاطمی استان سمنان و تمامی سازمانهای مردم نهاد و خیرین بزرگواری که در این برهه از زمان به یاری کادر درمان شتافته و بخشی از نیازهای بیمارستان و بیماران را تأمین کرده اند قدردانی نمودند و خواستار انسجام بیشتر در میدان عمل و ادامه کمک های خیرخواهانه به مجموعه بهداشت و درمان شدند. در این جلسه دکتر ابراهیمیان معاون درمان شبکه بهداشت و درمان، دکتر فتاح معاون آموزشی بیمارستان ولایت، منصوریان مدیر داخلی بیمارستان و نمایندگان مؤسسه خیریه مهر فاطمی در دامغان نیز حضور داشتند، اعضای هیات مدیره موسسه مهر فاطمی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش مجاهدان و مدافعان سلامت، با اهداء لوح تقدیر و ۸۰ عدد کارت اعتباری خرید کالا به بهکاران بیمارستان ولایت، از تلاش این عزیزان قدردانی نمودند.

در حاشیه این جلسه دکتر پورمحمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان، دکتر ابراهیمیان معاون درمان این شبکه و مهندس خورسی از بخش اورژانس بیمارستان ولایت و بخش جدید در حال راه اندازی این بیمارستان بازدید نمودند.

خانم  مهدیان
تهیه کننده:

خانم مهدیان

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *