برگزاری جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

برگزاری جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ روز یکشنبه 21 شهریور ماه 1400، جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با حضور دکتر دانائی رئیس دانشگاه و سایر اعضاء در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که با حضور حجت الاسلام و المسلمین مهدوی نژاد مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، دکتر کسائیان معاون آموزشی، دکتر حاجی حسنی معاون دانشجویی فرهنگی و سایر اعضاء این شورا برگزار شد، گزارشی از فعالیت های مدیریت فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه در حوزه های قرآنی، فرهنگی،هنری و... توسط مدیر فرهنگی دانشگاه بیان شد و شرایط سال جاری به دلیل بیماری کرونا و نحوه فعالیت در این دوره تشریح گردید.

در این جلسه دکتر دانائی رئیس دانشگاه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات تمامی اعضای شورای فرهنگی دانشگاه، از همکاری صمیمانه و تعامل سازنده واحد های مختلف دانشگاه به ویژه همکاری صادقانه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در جهت پیشبرد اهداف دانشگاه قدردانی کرد.

ریاست دانشگاه بر ایجاد هماهنگی لازم برای اجرای قوانین مربوط به مساله پوشش و اخلاق حرفه ای در تمامی واحد های تحت پوشش دانشگاه توسط متولیان تاکید و بیان نمود: باید راهکارهای لازم و دستور العمل های موثر برای اجرایی نمودن قوانین پوشش در دانشکده های این دانشگاه ارائه و پیگیری های لازم توسط اعضای این شورا صورت پذیرد.

دکتر دانائی نماز را سرلوحه تمام برنامه ها در دانشگاه دانست و بر برپایی نماز و رونفق بخشیدن به آن با رعایت پروتکل های بهداشتی را تاکید کرد.

در ادامه دستور کار جلسه قرائت و اعضا پیرامون موارد مطروحه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

.

 

 

لینک کوتاه خبر :
کلمات کلیدی
خانم  مهدیان
تهیه کننده:

خانم مهدیان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *