انجام لیزر تراپی توسط افراد فاقد صلاحیت در مطب پزشکان تخلف محسوب می شود

انجام لیزر تراپی توسط افراد فاقد صلاحیت در مطب پزشکان تخلف محسوب می شود

 انجام لیزر تراپی توسط افراد فاقد صلاحیت در مطب پزشکان تخلف محسوب می شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ انجام مداخلات درمانی لیزر تراپی توسط افراد فاقد صلاحیت در مطب پزشکان تخلف محسوب می شود.

دکتر سعدالدین مدیر اداره نظارت بر درمان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن اعلام این خبر گفت: افراد فاقد صلاحیت در مطب پزشکان خارج از محدوده وظایفشان اقدام به انجام مداخلات درمانی لیزرتراپی با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پزشکی می کنند که این امر تخلف محسوب می شود و همچنین انجام لیزرتراپی خارج از ساعت کاری مشخص شده برای پزشک در مطب تخلف بوده و مورد پیگیری قرار می گیرد.

مدیر اداره نظارت بر درمان معاونت درمان دانشگاه ادامه داد: در همین راستا طی بازدید مشترک کارشناسان اداره نظارت بر درمان معاونت درمان دانشگاه، نماینده اداره اماکن نیروی انتظامی و اداره تعزیرات حکومتی از مطب یک پزشک متخصص در شهرستان سمنان، یک مورد تخلف شناسایی و دستگاه های مربوطه ثبت و ضبط گردید.

وی افزود: متخلفین برای پیگیری قضایی به اداره حقوقی و کمیسیون ماده 11 دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان و اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

دکتر سعدالدین مدیر اداره نظارت بر درمان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی سمنان بیان داشت: شهروندان محترم می توانند هرگونه شکایتی در خصوص فعالیت های غیرمجاز واحدهای مرتبط با خدمات بهداشتی-درمانی را با شماره تلفن گویای 190 وزارت بهداشت و یا شماره تلفن 33451342-023 معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در میان بگذارند.

 

کلمات کلیدی
خانم  مهدیان
تهیه کننده:

خانم مهدیان

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *