امام جمعه شهرستان گرمسار: مردم این شهرستان قدردان زحمات حوزه سلامت هستند

امام جمعه شهرستان گرمسار: مردم این شهرستان قدردان زحمات حوزه سلامت هستند

 دیدار دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با امام جمعه شهرستان گرمسار

دیدار دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با امام جمعه شهرستان گرمسار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در سفر یک روزه خود به شهرستان گرمسار با حجت الاسلام و المسلمین آرامی امام جمعه شهرستان گرمسار دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در راستای اقدامات انجام شده در ارتباط با بیماری کرونا در سطح شهرستان گرمسار و وضعیت این شهرستان گزارشی ارائه کرد.

دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بیان نمود: بنده برای خدمت به مردم استان و بر اساس تکلیف وزیر محترم بهداشت، سکان دار حوزه سلامت شده‌ام و در این راستا از هیچ تلاشی برای حفظ سلامتی مردم و ارائه خدمات مطلوب به مردم شهرستان های تحت پوشش دانشگاه دریغ نخواهم نمود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اشاره به نقش موثر ائمه جماعت به ترغیب مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی، بیان داشت: با رعایت دستورعمل های بهداشتی و مدیریت این بیماری، مدافعان سلامت که در یک‌سال گذشته درگیر این بیماری هستند، نفسی تازه کنند.

وی افزود: خدمت شایسته و بی منت در حال حاضر اولویت اصلی همه ما به عنوان کارکنان حوزه سلامت استان می باشد و تمامی مجموعه در سطح استان خوشبختانه تلاش های ارزنده ای را بکار بسته اند تا رضایت مردم را در بالاترین سطح ممکن بدست آورند.

دکتر دانائی ادامه داد: تعامل و پیوند بین حوزه سلامت و جامعه در این روزها بیشتر شده و استحکام بیشتر این پیوند می‌تواند توسعه همه جانبه مناطق تحت پوشش دانشگاه را رقم بزند، که این امر در گرو ایجاد بستر مناسب ارتباط و تعامل ائمه جمعه شهرستان ها و دستگاه‌های اجرایی با دانشگاه علوم پزشکی استان استان سمنان است.

حجت السلام و المسلمین آرامی امام جمعه شهرستان گرمسار ضمن قدردانی از خدمات بهداشتی درمانی ارائه شده در این شهرستان و آرزوی توفیقات روزافزون برای دست اندرکاران حوزه سلامت، بیان داشت: تکمیل، تجهیز و بهره برداری از پروژه های در دست احداث مراکز بهداشتی درمانی این شهرستان، نقش بسزایی در ارائه خدمات مطلوب و مناسب به مردم عزیز این منطقه و مسافرین دارد.

امام جمعه شهرستان گرمسار گفت: مردم شهرستان گرمسار قدردان خدمات بهداشتی درمانی ارائه شده در این منطقه هستند.

حجت السلام و المسلمین آرامی به تلاش های خود و همکاران شان در رعایت سخت‌گیرانه و نظارت بر اجرای بیش از پیش پروتکل های وزرات بهداشت تاکید کرد.

 

خانم  مهدیان
تهیه کننده:

خانم مهدیان

تصاویر

دیدار دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با امام جمعه شهرستان گرمسار دیدار دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با امام جمعه شهرستان گرمسار دیدار دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با امام جمعه شهرستان گرمسار دیدار دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با امام جمعه شهرستان گرمسار دیدار دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با امام جمعه شهرستان گرمسار دیدار دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با امام جمعه شهرستان گرمسار دیدار دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با امام جمعه شهرستان گرمسار

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *