اقدامات حمایتی، نظاراتی و مراقبتی سه اقدام مهم، در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی

دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان:

اقدامات حمایتی، نظاراتی و مراقبتی سه اقدام مهم، در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی

 جلسه هماهنگی روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و فرماندهان سپاه استان‌ها

جلسه هماهنگی روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و فرماندهان سپاه استان‌ها با حضور مقام عالی وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ امروز یکشنبه دوازدهم اردیبهشت ماه سال جاری جلسه هماهنگی روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و فرماندهان سپاه استان‌ها در راستای اجرای طرح ملی شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، سرهنگ خالقیان معاون هماهنگ کننده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان به صورت ویدئو کنفرانسی با دکتر نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، سردار سلیمانی فرمانده بسیج مستضعفین برگزار شد.

این جلسه ویدئو کنفرانسی که در محل سپاه استان برگزار شد، دکتر جندقی معاون بهداشتی، دکتر فریور دبیر ستاد مقابله با کرونا، سرهنگ انتظاری سرپرست بسیج جامعه پزشکی استان و جمعی از فرماندهان سپاه قائم آل محمد (عج) استان نیز حضور داشتند.

دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در حاشیه این جلسه در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه بیان داشت: کشور و به تبع آن مناطق تحت پوشش این دانشگاه در خیز چهارم بیماری کرونا ویروس قرار دارد، به لطف خدا و تلاش همکارانم در حوزه های بهداشت و درمان از قله عبور کردیم ولی این شرایط بسیار شکننده است و همچنان نیازمند این هستیم که پروتکل های بهداشتی رعایت شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: در چند ماه اخیر با اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با همکاری سپاه و بسیج اقدامات بسیار خوبی در جهت مدیریت و خدمت رسانی مطلوب پیرامون بیماری کرونا ویروس انجام شده و در موج چهارم نیز این روند همکاری ادامه پیدا کرده است.

وی با تاکید بر این که در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی سه اقدام انجام می شود، گفت: اقدامات حمایتی، نظاراتی و مراقبتی سه اقدام مدنظر در این طرح ملی است. اقدامات مراقبتی، اقداماتی هستند که برای مراقبت از بیماران مبتلا به کرونا ویروس با همکاری سپاه، بسیج و هلال احمر با دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان انجام می شوند.

دکتر دانائی ادامه داد: حمایت از افرادی که از طریق شیوع کرونا ویروس آسیب دیدند از طریق دولت، بسیج و سپاه انجام می گیرد که در دسته اقدامات حمایتی در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی است و نظارت بر اصناف، اماکن عمومی و نحوه روند رعایت پروتکل های بهداشتی در جامعه اقداماتی است که در قالب اقدامات نظارتی این طرح هستند.

ریاست دانشگاه ضمن قدردانی از همکاری سپاه، بسیج و سایر ارگان های مرتبط با حوزه سلامت استان، بیان نمود: روند اجرای این سه اقدام همچنان با جدیت تمام ادامه دارد تا ان‌شاءالله به لطف خدا و همراهی و تعامل عزیزانم در بسیج و سپاه با اجرای این طرح ملی بتوانیم شرایط را به حالت عادی برگردانیم.

دکتر دانائی اذعان نمود: از هفته گذشته واکسیناسیون عمومی علیه بیماری کرونا ویروس در مناطق تحت پوشش دانشگاه آغاز شده و در این مرحله هم به کمک و همراهی سپاه و بسیج نیاز داریم تا بتوانیم روند تزریق واکسن علیه کرونا ویروس را با سرعت و دقت مطلوبتری ادامه دهیم.

 

 

کلمات کلیدی
خانم  مهدیان
تهیه کننده:

خانم مهدیان

تصاویر

جلسه هماهنگی روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و فرماندهان سپاه استان‌ها جلسه هماهنگی روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و فرماندهان سپاه استان‌ها جلسه هماهنگی روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و فرماندهان سپاه استان‌ها جلسه هماهنگی روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و فرماندهان سپاه استان‌ها جلسه هماهنگی روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و فرماندهان سپاه استان‌ها جلسه هماهنگی روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و فرماندهان سپاه استان‌ها جلسه هماهنگی روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و فرماندهان سپاه استان‌ها جلسه هماهنگی روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و فرماندهان سپاه استان‌ها

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *