ارتباط زنده ویدئویی دکتر روحانی رئیس جمهور با استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

ارتباط زنده ویدئویی دکتر روحانی رئیس جمهور با استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

 ارتباط زنده ویدئویی دکتر روحانی رئیس جمهور با استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، صبح روز جمعه در اولین روز از سال 1399، دکتر روحانی رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس با تعدادی از واحدهای مختلف بهداشتی و درمانی ارائه دهنده خدمات بیماری کرونا در کشور، دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار ویدئویی دکتر روحانی رئیس جمهور با تبریک نوروز 99 و عرض خسته نباشید به تمامی پرسنل مرکز خدمات جامعه سلامت مهر، گفت: امیدوارم روزهای خوبی را در جهت ارائه هر چه بهتر خدمات سلامت به بیماران و هموطنان گرامی در پیش رو داشته باشید.

دکتر روحانی در ادامه خواستار ارائه گزارشی از وضعیت ارائه خدمات سلامت در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان و این مرکز شد.

در ادامه دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با بیان مراحل راه اندازی مرکز 16 ساعته ارائه خدمات کرونا در استان، گفت: از ابتدای بروز و شیوع بیماری کرونا در کشور و بستری شدن اولین بیماری مبتلا به کرونا، تا این لحظه از 332 مورد بیمار بستری شده با تشخیص کرونا در واحدهای مختلف درمانی این دانشگاه، خوشبختانه 71 درصد بیماران با تلاش پرسنل و کادر درمانی این دانشگاه با حال عمومی خوب ترخیص و ادامه درمان خود را در منزل و یا در نقاهتگاه های ایجاد شده توسط این دانشگاه در حال گذراندن می باشند.

در ادامه آشناگر استاندار سمنان با اشاره به زحمات تمامی تلاشگران حوزه سلامت در استان، گفت: با هماهنگی های انجام شده و همکاری بخش خصوص خط تولید تجهیزات حفاظت فردی و مواد ضدعفونی در استان فعال بوده و بخش عمده نیاز استان تأمین شده است.

در پایان دکتر روحانی رئیس جمهور طی سخنانی با یکی از مراقبین سلامت شاغل در مرکز خدمات جامع سلامت مهر، به نمایندگی از کادر بهداشتی و درمانی دانشگاه، ضمن عرض خداقوت و خسته نباشید،با وی به گفتگو پرداخت.

در این گفتگوی تصویری همچنین دکتر محمد باقر غراوی مسوول مرکز جامع سلامت 16 ساعته مهر، در خصوص نحوه ارائه خدمات بهداشتی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا و نیز اقدامات انجام شده در این مرکز گزارشی بیان نمود.

خانم  مهدیان
تهیه کننده:

خانم مهدیان

تصاویر

ارتباط زنده ویدئویی دکتر روحانی رئیس جمهور با استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ارتباط زنده ویدئویی دکتر روحانی رئیس جمهور با استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ارتباط زنده ویدئویی دکتر روحانی رئیس جمهور با استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ارتباط زنده ویدئویی دکتر روحانی رئیس جمهور با استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ارتباط زنده ویدئویی دکتر روحانی رئیس جمهور با استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ارتباط زنده ویدئویی دکتر روحانی رئیس جمهور با استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ارتباط زنده ویدئویی دکتر روحانی رئیس جمهور با استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

فیلم ها

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *