فراخوان اعطای بورس تحصیلی و جوایز مجمع خیرین نخبه‌پرور فارس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ مجمع خیران نخبه‌پرور استان فارس از زمان تأسیس در سال ۱۳۹۵ تاکنون و در راستای اجرایی شدن سند راهبردی کشور در امور نخبگان گام‌های موثری به منظور حمایت از استعدادهای برتر و ایجاد فرصت‌های رشد تعالی ایشان برداشته است.

هم اکنون نیز به منظور تکریم و الگوسازی از افراد صاحب‌نام و همچنین ایجاد روحیه تلاش و خودباوری در میان همگان همه ساله جوایز و بورس های تحصیلی را به نام افراد حقیقی و حقوقی خوشنام و دارای سابقه‌ی درخشان در زمینه‌های مختلف تعریف و متناسب با رشته‌ی تخصصی آنها به مشمولین که دارای فعالیت های ویژه و اثرگذار باشند اعطا می‌کند. (  این بورس‌ها و جوایز در حوزه‌ی کارآفرینی، مهندسی آب، بیماری‌های گیاهی، باغبانی، سلامت، درمان، صنایع دستی و... هستند.)

در این راستا این مجمع اقدام به اعطای جوایز علمی و همچنین بورس‌های تحصیلی نخبگانی با اطلاعات در پوسترهای پیوست کرده است و از واجدین شرایط در سراسر کشور برای ثبت‌نام در این جوایز دعوت به عمل می‌آورد.

 متقاضیان می‌توانند از طریق سامانه، مدارک و مستندات خود را برای شرکت در این جوایز به نشانی: www.shiraz-feca.ur ثبت‌نام و ارسال کنند.

لینک کوتاه خبر :
خانم  مهدیان
تهیه کننده:

خانم مهدیان

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *