ضبط و توقیف دستگاه لیزر از یک مجتمع مسکونی واقع در شهرستان مهدیشهر

ضبط و توقیف دستگاه لیزر از یک مجتمع مسکونی واقع در شهرستان مهدیشهر

 ضبط و توقیف دستگاه لیزر از یک مجتمع مسکونی واقع در شهرستان مهدیشهر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ کارشناسان نظارت بر امور درمان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان یک دستگاه لیزر با برند Noblex  از یک مجتمع مسکونی واقع در شهرستان مهدیشهر ضبط و توقیف نمودند.

دکتر سحر سعدالدین مدیر نظارت و اعتبار بخشی امور درمان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن اعلام این خبر گفت: براساس گزارش مردمی مبنی بر انجام لیزر تراپی در یک مجتمع مسکونی واقع در شهرستان مهدیشهر طی هماهنگی با کارشناسان نظارت بر امور درمان دانشگاه، کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهدیشهر و نیروی انتظامی آن شهرستان از محل مذکور بازدید بعمل آمده و تخلف مذکور محرز گردید.

مدیر نظارت و اعتبار بخشی امور درمان دانشگاه ادامه داد: یک عدد دستگاه لیزر با برند Noblex ضبط و توقیف و مدیریت آن مرکز با اعمال تخلف دخالت در امور درمانی به کمیسیون ماده 11 معرفی گردید.

وی افزود: آگاهی شهروندان عزیز در این زمینه از اهمیت بسزایی برخوردار است شهروندان به جای مراجعه به مراکز غیر مجاز زیبایی یا در پوشش آرایشگاه باید به مراکز مجاز و مورد تایید دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان مراجعه کنند.

مدیر نظارت و اعتبار بخشی امور درمان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تاکید کرد: باید برای طرح شکایت‌ با ارائه گزارش در زمینه مراکز غیرمجاز زیبایی یا آرایشگاه‌های مداخله‌گر با شماره ۱۹۰ تماس بگیرند که حداکثر طی یک هفته موارد مطرح شده پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

 

خانم  مهدیان
تهیه کننده:

خانم مهدیان

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *