صفحه اصلي > اخبار سازمان 
اخبار > حضور دکتر شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در شهرستان های گرمسار و آرادان
 


نسخه چاپي ارسال به دوست

حضور دکتر شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در شهرستان های گرمسار و آرادان

 

.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛  دکتر شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور به اتفاق دکتر جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از حوزه های بهداشتی، درمانی و آموزشی شهرستان های گرمسار و آرادان بازدید کردند.

دکتر شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور و دکتر جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به اتفاق هیئت همراه با حضور در شهر ایوانکی از مرکز درمان بستر امام رضا (ع) بازدید نمودند.

دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور و معاون درمان وزیر بهداشت با حضور در بیمارستان معتمدی گرمسار از بخش های اورژانس و دیالیز بازدید و روند درمان در آن بیمارستان را بررسی و با کادر درمانی و مراجعه کنندگان به گفت و گو پرداختند.

در ادامه مسئولین بهداشت درمان کشوری، استانی و شهرستانی با حضور در شهرستان آرادان، از بیمارستان امام حسین (ع) و دانشكده تغذيه و علوم غذايي و مديريت و اطلاع رساني پزشكي بازدید و وضعیت درمان و آموزش آن منطقه را بررسی کردند.

پس از آن با حضور در مرکز MRI گرمسار به بازدید از مرکز و تشکیل جلسه جمع بندی بازدیدها پرداخته و  در این جلسه دکتر شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور بیان داشت: امیدوارم بتوانیم در آینده ای نزدیک با مساعدت و همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مجمع خیرین سلامت کشور در جهت تکمیل و تجهیز مرکز درمان بستر ایوانکی، بیمارستان معتمدی، مرکز MRI گرمسار و توسعه دانشكده های تغذيه و علوم غذايي و مديريت و اطلاع رساني پزشكي  گام برداریم.

دکتر دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به تشریح مراحل ساخت پروژه های در دست احداث شهرستان های گرمسار و آرادان پرداخت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن تشریح وضعیت بهداشت، درمان و آموزش این شهرستانها، گفت: با توجه به این که مردم شریف استان در امور  خیر بسیار فعال هستند و افردای نیز هستند که به دنبال کمک و کارهای خیر می باشند؛ امیدواریم با حضور شما پروژه های حوزه سلامت استان با سرعت بیشتری به بهره برداری برسد.

گفتنی است: در این بازدید دکتر دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، دکتر کاتب نماینده مردم شهرستان های گرمسار، آرادان و ایوانکی در مجلس شورای اسلامی، جمعی از اعضای کمیسیون بهداشت درمان مجلس شورای اسلامی و مجمع خیرین سلامت کشور، دکتر گوهری معاون درمان، دکتر جندقی معاون بهداشتی، حمزه ای مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان سمنان، دکتر عرب آرادانی رئیس شبکه بهداشت و درمان گرمسار و رئیس بیمارستان معتمدی، دکتر نداف رئیس شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امام حسین(ع) شهرستان آرادان و دکتر قدس  سرپرست دانشكده های تغذيه و علوم غذايي و مديريت و اطلاع رساني پزشكي مستقر در آرادان حضور داشتند.

 

 

دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧      /       ١٥:٤١
تعداد نمایش خبر:304
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان
 
عنوان
 
نظرسنجی
شعار بهداشتي امسال بر چه موضوعي تاكيد دارد؟

تهديد مقاومت دارويي
پیشگیری از بیماری دیابت
سلامت مادران و كودكان
سلامت رواني و اجتماعي

مدیریت منابع
معاونت توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت
دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات
22629715 : کل بازدید 6478 : بازدید امروز 0.93 : زمان بارگزاری صفحه 2576102 : بازدید این صفحه 10 : بازدیدکنندگان آنلاين