صفحه اصلي > اخبار سازمان 
اخبار > برگزاری کمیته اطلاع رسانی در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان
 


نسخه چاپي ارسال به دوست

برگزاری کمیته اطلاع رسانی در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

 

.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ کمیته اطلاع رسانی با حضور دکتر دانایی سرپرست دانشگاه، دکتر فریور سرپرست مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر، مهدیان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه و جمعی اصحاب رسانه استان در حوزه ریاست ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

مهدیان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه ضمن اعلام خبر تشکیل کمیته اطلاع رسانی دانشگاه، بیان داشت: یکی از سیاست های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت ارائه خدمات با کیفیت به مردم شریف، راه اندازی کمیته هاست. کمیته وسیله ادغام توانایی ها و دانش های پراکنده در قالب یک واحد منسجم و فعال است.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه ادامه داد: هدف از تشکیل کمیته ها مشارکت و همیاری فعالین رسانه و فضای مجازی در کشف، تحلیل و ارزیابی مسائل و همکاری در انتخاب بهترین روش و راه حل مداخله‌ای در برخورد با چالش ها می باشد.

وی ضمن تشکر از نگرش مثبت ریاست محترم دانشگاه به امر اطلاع رسانی و روابط عمومی، مسائلی را پیرامون اهمیت انعکاس بموقع و مناسب اقدامات انجام گرفته در بیمارستان ها، وظایف کمیته، تعامل با رسانه ها و همکاری با سایر ادارات را بیان کرد.

دکتر دانایی سرپرست دانشگاه با اشاره به این که تشکیل کمیته اطلاع رسانی در دانشگاه یک امر ضروری است، به تشریح اهداف و وظایف این کمیته پرداخت و بیان داشت: کمیته اطلاع رسانی با هدف تحقق اهداف اطلاع رسانی دانشگاه و کمک به برنامه ریزی، ساماندهی، هماهنگی فعالیت ها و تقویت جایگاه مشارکت فعال این دانشگاه با موثرین رسانه استان و فعالان فضای مجازی تشکیل شده است.

در ادامه اعضای این کمیته درخصوص اهداف و وظایف و تعامل دانشگاه با رسانه های استانی و فضای مجازی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

 

 

چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧      /       ١٥:٥٧
تعداد نمایش خبر:202
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان
 
عنوان
 
نظرسنجی
شعار بهداشتي امسال بر چه موضوعي تاكيد دارد؟

تهديد مقاومت دارويي
پیشگیری از بیماری دیابت
سلامت مادران و كودكان
سلامت رواني و اجتماعي

مدیریت منابع
معاونت توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت
دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات
22579591 : کل بازدید 8307 : بازدید امروز 0.94 : زمان بارگزاری صفحه 2571614 : بازدید این صفحه 10 : بازدیدکنندگان آنلاين