صفحه اصلي > اخبار سازمان 
اخبار > بازديد سر زده از پايگاه سلامت قلعه نو گرمسار
 


نسخه چاپي ارسال به دوست

بازديد سر زده از پايگاه سلامت قلعه نو گرمسار

 

.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، سه شنبه مورخ 19 تیر ماه 97 دکتر عرب آرادانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گرمسار به اتفاق میرآخورلو معاون بهداشتی این شهرستان از پایگاه سلامت قلعه نو به صورت سرزده بازدید کرد.

در این بازدید دکتر عرب آرادانی از واحدهای بهداشت محیط، مامایی، مراقبت زنان و مردان، اطاق های  معاینه پزشک، مشاوره و کلاس آموزش رابطین بازدید و از نزدیک فعالیت های همکاران را بررسی و موارد لازم را به  آن ها یادآور شد.

دکتر عرب آرادانی در نشست پرسنل این پایگاه بیان نمود: در این جا کار، کار گروهی است؛ نه فردی و علاوه بر ثبت اعمال انجام شده برای مراجعه کننده باید بر آن ارائه خدمت هم نظارت کامل داشت و این کارها انجام نمی گردد مگر با وحدت و همدلی برون بخشی و ارتقاء بالا بردن شاخص ها با نمودار کیفیت عالی، بسیار مهم است و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی از واجبات سیستم ما می باشد و شما هستید که با همکاری، مساعدت، کوشش و صبر می توانید با فراخوان برون بخشی و مراجعه  حضوری  به مردم آن ها را جهت معاینات به موقع  به پایگاه ها و مراکز ارائه خدمات راهنمائی و هدایت نمائید.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گرمسار گفت: ارتباطات اجتماعی و روانی را به موقع برای مردم انجام دهید و ارتباط مستمر با سفیران سلامت را در راس کارهای خود بگذارید.

وی انضباط اداری و استفاده از لباس فرم پرسنلی را بسیار مهم در زمان و مکان کار دانست.

میرآخورلو معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گرمسار در این نشت بیان نمود: اجرای دستورالمل های وزارتخانه و تغییر سبک زندگی مردم  در امر سلامت با ارتباط و همکاری شما با افراد جامعه امکان پذیر می باشد، تعامل بیشتر با سفیران سلامت برای بالا بردن کیفیت  کار آن ها ، کنترل فشار خون و دیابت از کارهای مهم شما به شمار می آید که باید برآن نظارت  دقیق تر داشته باشید.

در پایان این بازدید و نشست دکتر عرب آرادانی و میرآخورلو از زحمات پرسنل تشکر نمود و خانم شاه حسینی مسئول پایگاه در راستای مسائل و اقلام مورد نیاز مطالبی را به اطلاع مسئولان رساند.

 

چهارشنبه ٢٠ تير ١٣٩٧      /       ٠٧:٢٣
تعداد نمایش خبر:249
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان
 
عنوان
 
نظرسنجی
شعار بهداشتي امسال بر چه موضوعي تاكيد دارد؟

تهديد مقاومت دارويي
پیشگیری از بیماری دیابت
سلامت مادران و كودكان
سلامت رواني و اجتماعي

مدیریت منابع
معاونت توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت
دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات
22244084 : کل بازدید 875 : بازدید امروز 0.92 : زمان بارگزاری صفحه 2542648 : بازدید این صفحه 30 : بازدیدکنندگان آنلاين