صفحه اصلي > اخبار سازمان 
اخبار > بازدید مسئولین و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه از دفتر روزنامه پیام استان سمنان
 


نسخه چاپي ارسال به دوست

بازدید مسئولین و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه از دفتر روزنامه پیام استان سمنان

 

کواکبیان سرپرست روزنامه پیام استان با اهدای گل از مسئولین و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان قدردانی کرد

 

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛

در آستانه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، امروز سه شنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه سال جاری مسئولین و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از دفتر روزنامه پیام استان بازدید نمودند.

در این نشست، مهدیان مدیر روابط عمومی دانشگاه گفت: به لطف و دعوت همکار رسانه‌ایم آقای کواکبیان سرپرست روزنامه پیام، فرصتی شد تا امروز به همراه کارشناسان روابط عمومی حوزه سلامت این استان به دفتر این روزنامه سری بزنیم.

وی افزود: دفتر روزنامه پیام، محیطی فرهنگی و آرام با محدوده‌ی وسیعی از فعالیت‌ها است. دفتر این روزنامه یکی از گسترده‌ترین مجموعه‌های مطبوعاتی در سطح استان سمنان است که جمعی از اهل نشر و قلم این استان در این مجموعه گرد هم آمده اند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه تصریح کرد: این بازدید فرصتی ارزشمندی است تا فرایند تولید محتوا، اصول و چارچوب‌هایی را که برای انجام کار هماهنگ و کیفی در چنین حجمی به کار گرفته می‌شود، را بیاموزیم.

کواکبیان سرپرست روزنامه پیام استان سمنان ضمن خیر مقدم به فعالین اطلاع رسانی حوزه سلامت استان، تاریخچه فعالیت های این روزنامه از شروع تا کنون را تشریح کرد.

سرپرست روزنامه پیام استان سمنان با قدردانی از حوزه روابط عمومی این دانشگاه درخصوص برقراری تعامل و همکاری با این روزنامه، گفت: هدف روزنامه ها و روابط عمومی های سازمان ها و دستگاه های اجرایی اطلاع رسانی و انعکاس خدمات این دستگاه ها به مردم عزیز می باشد.

همچنین در پایان این برنامه، سرپرست روزنامه پیام استان با اهدای شاخه گل به  مسئولین و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

 لازم به ذکر است: این بازدید به اتفاق دکتر خدایی راد دبیر شورای اطلاع رسانی استان سمنان و آرمان مدرس حوزه روابط عمومی و ارتباطات انجام پذیرفت.

 

 

چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧      /       ١٢:٠٩
تعداد نمایش خبر:397
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان
 
عنوان
 
نظرسنجی
شعار بهداشتي امسال بر چه موضوعي تاكيد دارد؟

تهديد مقاومت دارويي
پیشگیری از بیماری دیابت
سلامت مادران و كودكان
سلامت رواني و اجتماعي

مدیریت منابع
معاونت توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت
دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات
22309665 : کل بازدید 4843 : بازدید امروز 0.93 : زمان بارگزاری صفحه 2547618 : بازدید این صفحه 19 : بازدیدکنندگان آنلاين