صفحه اصلي > اخبار سازمان 
اخبار > روابط عمومی ها، نزدیک ترین مجموعه به مدیریت های کلان یک سازمان
 


نسخه چاپي ارسال به دوست

روابط عمومی ها، نزدیک ترین مجموعه به مدیریت های کلان یک سازمان

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تاکید کرد: با توجه به توسعه زیر ساخت های و تخصصی تر شدن فعالیت های این دانشگاه، مسئولیت روابط عمومی ها سنگین تر شده و باید علمی و تخصصی‌ فعالیت نمایند.

 

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛

دکتر شادنوش در نشست با مسئولین روابط عمومی این دانشگاه که دکتر خدایی راد دبیر شورای اطلاع رسانی استان سمنان نیز حضور داشت، بیان کرد: مسئولین روابط عمومی ها باید امین، هم‌پا، هم‌ فکرو کاهش دهنده فشارهای فکری، روحی و روانی مدیران خود باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به مناست روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، اذعان داشت: با توجه به این‌که این دانشگاه یکی از سازمان های بزرگ استان است و متشکل از هشت معاونت که هر معاونت معادل یک اداره کل می باشد، نقش روابط عمومی در انعکاس عملکرد این سازمان بسیار موثر است.

وی افزود: ارتباطات مجموعه ای کامل از هنر است و ارتباطی موفق است که دوسویه باشد. روابط عمومی نوک پیکان هر اداره و سازمان است که به‌دلیل قرار گرفتن در این جایگاه، مورد خطاب و سؤال بسیاری قرار می گیرد. انتظار می رود آخرین اخبار از شما شنیده شود. روابط عمومی ضربه گیر است. باید در کوران اتفاقاتی که برای مجموعه دانشگاه می افتد، بار منفی اتفاقات را گرفته و تعدیل نماید و به شکل هوشمندانه به مسئولین و دیگران انتقال دهد.

روابط عمومی حلقه ارتباطی و واسطه‌ای بین دولت و مردم است

دکتر خدایی راد دبیر شورای اطلاع رسانی استان سمنان، با بیان این‌که روابط عمومی حلقه ارتباطی و واسطه‌ای بین دولت و مردم است و می تواند نقش ارتباط سازنده را ایجاد نماید، گفت: نقش و جایگاه و عملکرد روابط عمومی های موفق در تصمیم گیری های مدیران ارشد سازمان بسیار تاثیر گذار است.

دبیر شورای اطلاع رسانی استان سمنان تصریح نمود: مراجعین حوزه سلامت افرادی حساس و رنجور می باشند که وظیفه روابط عمومی ها در این حوزه مردم داری، شکیبایی و بردباری در شنیدن، صداقت و انصاف در پاسخ‌گویی است.

همچنین در این نشست، مهدیان مدیر روابط عمومی دانشگاه ضمن خیرمقدم به رئیس دانشگاه، دبیر شورای اطلاع رسانی استان سمنان، آرمان مدرس حوزه روابط عمومی و ارتباطات و مسئولین روابط عمومی دانشگاه، گزارشی یک ساله از عملکرد و فعالیت های حوزه روابط عمومی بیان نمود.

لازم به ذکر است: در آستانه فرارسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی دکتر شادنوش رئیس دانشگاه با اهدای لوح تقدیر از مسئولین روابط عمومی های حوزه های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان قدردانی نمود.

 

چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧      /       ١٢:١٤
تعداد نمایش خبر:347
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان
 
عنوان
 
نظرسنجی
شعار بهداشتي امسال بر چه موضوعي تاكيد دارد؟

تهديد مقاومت دارويي
پیشگیری از بیماری دیابت
سلامت مادران و كودكان
سلامت رواني و اجتماعي

مدیریت منابع
معاونت توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت
دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات
22310125 : کل بازدید 5303 : بازدید امروز 0.86 : زمان بارگزاری صفحه 2547656 : بازدید این صفحه 6 : بازدیدکنندگان آنلاين