صفحه اصلي > اخبار سازمان 
اخبار > جلسه بررسی وضعیت مسائل بهداشتی درمانی و پروژه‌های عمرانی حوزه سلامت شهرستان مهدیشهر برگزار شد.
 


نسخه چاپي ارسال به دوست

جلسه بررسی وضعیت مسائل بهداشتی درمانی و پروژه‌های عمرانی حوزه سلامت شهرستان مهدیشهر برگزار شد.

 

.

 

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛

بعدازظهر امروز بیست و چهارم بهمن ماه 96، جلسه بررسی وضعیت بهداشتی درمانی و پروژه های عمرانی حوزه سلامت شهرستان مهدیشهر با حضور دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم استان سمنان، معاونین بهداشت، درمان و توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، جمعی از مدیران دانشگاه، بخش‌دار مرکزی و  روسای شورای شهر و روستای این شهرستان در فرمانداری مهدیشهر برگزار شد.

دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن تبریک دهه مبارک فجر، گفت: شما به‌عنوان بزرگان مردم این شهرستان باید قدر داشته‌های خود را بدانید و مراقب باشید برخی افراد بذر نا امیدی را بین مردم انتشار ندهند.

رئیس دانشگاه با اشاره به اهمیت فرهنگ سازی در جامعه امروزی، بیان داشت: باید تلاش نماییم با بیان دستاوردهای انقلاب جایگاه ایران عزیز اسلامی را در جهان ارتقاء دهیم.

وی افزود: در بازدیدهای مکرر خود به مناطق روستایی، شاهد قدردانی مردم صمیمی روستاها از حسن برخورد و ارائه خدمات سلامت همکارانم در آن روستاها بودم، که این قدردانی از جوانان این مرز و بوم، برای روستاها در آینده آورده‌های بسیار خوبی خواهد داشت.   

رشیدی بخش‌دار مرکزی مهدیشهر، با تشکر از زحمات مسئولین حوزه سلامت گفت: باتوجه به ارتقای سطح ارائه خدمات حوزه سلامت در این شهرستان و در ارزیابی دستگاه‌های اجرایی این شهرستان، مدیر شبکه بهداشت و درمان به‌عنوان فعال‌ترین مدیر معرفی شده که این نشان از حمایت‌های بی دریغ جناب آقای دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از مدیران حوزه سلامت استان است، که اینجانب به‌عنوان نماینده وزارت کشور در این جلسه از زحمات و تلاش‌های دلسوزانه ایشان تشکر و قدردانی می نمایم.

وی افزود: اگر مطالبات ما از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان زیاد است، علت آن توان بالای مسئولین این حوزه و پیگیری‌های دلسوزانه آنان برای ارائه خدمات با کیفیت به مردم این شهرستان می باشد. 

در ادامه این جلسه، روسای شوراهای شهر و روستای این شهرستان پیرامون مسائل بهداشتی، درمانی و روند پیشرفت فیزیکی پروژه‌های بهداشتی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

چهارشنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٦      /       ٠٩:٤٠
تعداد نمایش خبر:413
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان
 
عنوان
 
نظرسنجی
شعار بهداشتي امسال بر چه موضوعي تاكيد دارد؟

تهديد مقاومت دارويي
پیشگیری از بیماری دیابت
سلامت مادران و كودكان
سلامت رواني و اجتماعي

مدیریت منابع
معاونت توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت
دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات
22580667 : کل بازدید 9383 : بازدید امروز 0.95 : زمان بارگزاری صفحه 2571761 : بازدید این صفحه 5 : بازدیدکنندگان آنلاين