صفحه اصلي > حوزه ریاست > حراست > پرسنلی 
پرسنلی
 

آیین نامه سفرهای خارج از کشور کارکنان دانشگاه

با سلام و احترام ، پیرو دستورالعمل های قبلی در رابطه با سفرهای خارج از کشور کارکنان و به جهت اطمینان از آگاهی جناب‌عالی و تأکید مجدد در این زمینه ، در ذیل بندهای مرتبط با کارکنان درج میگردد ، لطفاً به با دقت مطالعه نمایید.

1- منظور از کارکنان در آیین نامه شامل نیروهای رسمی- پیمانی -هیات علمی -طرحی –ضریب K -سرباز هیئت علمی و قراردادی می‌باشد.

2- منظور از سفر در این آیین نامه، سفرهای خارج از کشور می‌باشد.

3- کارکنان در تمامی رده‌های ذکر شده در بند یک موظف هستند سفرهای علمی خود اعم از ارائه مقاله - شرکت در کنگره - بازدید از نمایشگاه - بازدید از کارخانه یا هرگونه پروژه و فرصت مطالعاتی را حداقل یک ماه قبل از سفربا حضور در حراست محل خدمت و با تکمیل فرم مربوط به حراست اطلاع دهند.

4- کارکنان موظف هستند سفرهای خارج از کشور شخصی خود اعم از زیارتی یا به مقصد سیاحت و یا تفریح را حداقل دو هفته قبل از سفربه اداره حراست با تکمیل فرم مربوط اطلاع دهند.

5- کارکنانی که به سفرهای علمی می‌روند (موضوع بند سوم آیین نامه)  لازم است بلافاصله پس از مراجعت، فرم گزارش سفر را تکمیل و شخصاً به حراست محل خدمت تحویل بدهند.

6- سفرهای علمی ذکر شده در بند سوم اعم از اینکه با هزینه دانشگاه و یا هزینه شخصی و یا تقبل هزینه توسط شرکت‌ها صورت گیرد در نحوه اطلاع‌رسانی تغییری ایجاد نخواهد کرد.

7- سفرهای علمی (موضوع بند سوم) اعم از اینکه با مأموریت اداری- یا اخذ مرخصی استحقاقی و یا اخذ مرخصی بدون حقوق صورت پذیرد در نحوه اطلاع‌رسانی به حراست تغییری ایجاد نخواهد کرد.

8- در صورتیکه سفر کارمند اعم از علمی-زیارتی و یا تفریحی به هر دلیل لغو گردد. لازم است کارمند با مراجعه به حراست و تکمیل فرم انصراف از سفرهای خارجی، لغو سفر خود را به حراست اطلاع دهد.

عنوان
 
عنوان
 
نظرسنجی
شعار بهداشتي امسال بر چه موضوعي تاكيد دارد؟

تهديد مقاومت دارويي
پیشگیری از بیماری دیابت
سلامت مادران و كودكان
سلامت رواني و اجتماعي

مدیریت منابع
معاونت توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت
دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات
22244332 : کل بازدید 1123 : بازدید امروز 0.81 : زمان بارگزاری صفحه 1997 : بازدید این صفحه 8 : بازدیدکنندگان آنلاين