صفحه اصلي > اخبار سازمان 
اخبار > نشست صمیمی سرپرست شبکه بهداشت و درمان با پرسنل اورژانس 115 شهرستان گرمسار
 


نسخه چاپي ارسال به دوست

نشست صمیمی سرپرست شبکه بهداشت و درمان با پرسنل اورژانس 115 شهرستان گرمسار

 

.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، سه شنبه دهم مهرماه 97  دکتر عرب آرادانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گرمسار با پرسنل مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی اورژانس 115 در سالن اجتماعات شهید عامری این شبکه نشست صمیمی برگزار نمود.

 

دکتر عرب آرادانی بیان نمود: چشمان همیشه بیدار مردم ناظر بر اعمال، کردار، فعالیت و اقدامات پزشکی ما است و بعد از خدای عزوجل ودر مواقع برخورد سوانح و حوادث امید افراد جامعه به شماهاست؛ لذا با تمام توان و قوا و با انرژی و پتانسیل بالا مانند گذشته باید در خدمت خلق خدا باشید و نباید موانع ناامید کننده ای مقابل مسیر کمک رسانی  شما به مردم و آسیب دیدگان باشد.  

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گرمسار از زحمات شبانه روزی، بی دریغ، ایثار، فداکاری و ازخودگذشتگی پرسنل همراه با صبر و بردباری آن ها در انجام ماموریت ها و ارائه خدمات پزشکی به هموطنان و تعامل مطلوب آن ها در راستای اجرای برنامه های نظام سلامت دانشگاه و شبکه تقدیر و تشکر نمود.

 

در ادامه این نشست امیری مسئول اورژانس 115 از حوزه تحت پوشش و چگونگی سیکل کمک به نیازمندان خدمات اورژانسی از زمان تماس درماموریت ها و تعداد پرسنل و پایگاه ها و کد آمبولانس ها گزارشی ارائه کرد.

 

در این مراسم کارکنان 115 نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح و دکتر عرب آرادانی پیگیری را راهی برای رفع مسائل و مطالبات همکاران از برنامه های خود دانست و در پایان سرپرست شبکه با تقدیم لوح سپاس از این عزیزان تقدیر و تشکر نمود.

دوشنبه ١٦ مهر ١٣٩٧      /       ٠٩:٣١
تعداد نمایش خبر:99
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان
 
عنوان
 
نظرسنجی
شعار بهداشتي امسال بر چه موضوعي تاكيد دارد؟

تهديد مقاومت دارويي
پیشگیری از بیماری دیابت
سلامت مادران و كودكان
سلامت رواني و اجتماعي

مدیریت منابع
معاونت توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت
دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات
22580456 : کل بازدید 9172 : بازدید امروز 0.91 : زمان بارگزاری صفحه 2571694 : بازدید این صفحه 28 : بازدیدکنندگان آنلاين