صفحه اصلي > اخبار سازمان 
اخبار > دسترسی به اطلاعات بیش از 80000 عنوان منبع اطلاعاتی الکترونیک از طریق سامانه منبع یاب
 


نسخه چاپي ارسال به دوست

دسترسی به اطلاعات بیش از 80000 عنوان منبع اطلاعاتی الکترونیک از طریق سامانه منبع یاب

 

.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان اطلاعات بيش از 80،000  عنوان منبع اطلاعاتی الکترونيک شامل کتاب، مجله، فيلم و تصاوير آموزشی، راهنما و بانک اطلاعاتی از طريق سامانه منبع‌ياب (Resource Finder) به آدرس http://rsf.research.ac.ir در دسترس همکاران قرارگرفته است.

دکتر ولیزاده رئیس کتابخانه مرکزی دانشگاه با اعلام این خبر گفت: اين سامانه دربرگيرنده اطلاعات دسترسی به بيش از 40،000 عنوان مجله الکترونيک و حدود 40،000 عنوان کتاب الکترونيک شامل تمام مجلات، کتاب‌ها و بانک‌های اطلاعاتی مورد اشتراک وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و نيز تمامی مجلات نمايه شده در بانک‌های اطلاعاتی معتبر ISI، PubMed  و  Scopus‌ است.

وی تصریح کرد: امکان جستجو و بازيابی منابع اطلاعاتی به صورت جستجوی لغتی و موضوعی و نيز دسترسی به فهرست و اطلاعات مجلات نمايه شده در بانک‌های اطلاعاتی  ISI‌ و Scopus  در اين سامانه فراهم شده است.

رئیس کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان افزود: در اين سامانه، رنگ علامت مقابل هر منبع در ستون سمت راست با نام Details، نشانگر وضعيت دسترسی به آن منبع است؛ به نحوي که نشان سبز در ستون مذکور به مفهوم وجود اشتراک، نشان نارنجی به مفهوم دسترسی رايگان (Open Access)و نشان خاکستری به معنای دسترسی در حد چکيده است. با کليک روی عنوان هر مجله يا کتاب می‌توان به طور مستقيم به آدرس اينترنتی و محتوای مجله و يا کتاب مذکور دسترسی پيدا کرد.

جهت ورود به سامانه منبع یاب کلیک کنید

چهارشنبه ١١ مهر ١٣٩٧      /       ٠٩:٥٣
تعداد نمایش خبر:365
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان
 
عنوان
 
نظرسنجی
شعار بهداشتي امسال بر چه موضوعي تاكيد دارد؟

تهديد مقاومت دارويي
پیشگیری از بیماری دیابت
سلامت مادران و كودكان
سلامت رواني و اجتماعي

مدیریت منابع
معاونت توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت
دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات
22580668 : کل بازدید 9384 : بازدید امروز 0.91 : زمان بارگزاری صفحه 2571762 : بازدید این صفحه 6 : بازدیدکنندگان آنلاين