صفحه اصلي > اخبار سازمان 
اخبار > جلسه بررسي مسائل بهداشتی شهرستان سرخه و طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت برگزار شد
 


نسخه چاپي ارسال به دوست

جلسه بررسي مسائل بهداشتی شهرستان سرخه و طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت برگزار شد

 

.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، پیرو برنامه پایش و ارزیابی عملکرد حوزه های بهداشتی، درمانی و آموزشی تحت پوشش دانشگاه، دکتر دانایی رئیس دانشگاه به اتفاق معاونین، روسای شبکه های بهداشت و درمان دانشگاه، مدیران ستادی و رئیس مرکز بهداشت سمنان با حضور در شهرستان سرخه به پایش و ارزیابی عملکرد این شهرستان پرداختند.

جلسه ای درخصوص بررسي مسائل و پایش فعالیت های بهداشتی شهرستان سرخه و طرح تحول سلامت در حوزه بهداشت با حضور اعضای مذکور در شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار گردید.

در ابتداي اين جلسه اسکندری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرخه گزارشي از عملكرد فعاليت هاي بهداشتي درماني  شبکه سرخه ارائه و به مقايسه فعالیت های بهداشتی این شهرستان در سال هاي اخیر پرداخت.

دکتر دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اشاره به وضعیت کنونی کشور، گفت: ارائه خدمات با كيفيت و در شان مردم شریف استان به ویژه مردم مناطق کم برخوردار و محروم از وظايف ذاتي حوزه سلامت می باشد و امیدوارم با همکاری و همدلی بیشتر همه کارکنان این دانشگاه بتوانیم از وضعیت پیشرو کشور عبور کنیم.

دكتر دانایی رئیس دانشگاه ضمن تشکر از دست ‏اندرکاران اجرای برنامه تحول نطام سلامت در حوزه بهداشت در استان، بر جلب حداکثری رضایتمندی مردم از ارایه خدمات بهداشتی درمانی تأکید کرد.

در حاشیه این جلسه، دکتر دانایی رئیس دانشگاه با حجت الاسلام والمسلمین دکتر فاطمی بصیر امام جمعه شهرستان سرخه ومویدی زاده فرماندار این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

لازم به ذکر است: تیم ارزیابی و پایش فعالیت های  معاونت بهداشتی دانشگاه ضمن پایش فعالیت های خانه بهداشت بیابانک، در جلسه مذکور، به ارائه گزارشی در این خصوص پرداختند.

دوشنبه ٩ مهر ١٣٩٧      /       ١٦:٥٨
تعداد نمایش خبر:162
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان
 
عنوان
 
نظرسنجی
شعار بهداشتي امسال بر چه موضوعي تاكيد دارد؟

تهديد مقاومت دارويي
پیشگیری از بیماری دیابت
سلامت مادران و كودكان
سلامت رواني و اجتماعي

مدیریت منابع
معاونت توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت
دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات
22580669 : کل بازدید 9385 : بازدید امروز 0.91 : زمان بارگزاری صفحه 2571763 : بازدید این صفحه 7 : بازدیدکنندگان آنلاين