صفحه اصلي > اخبار سازمان 
اخبار > پایش و بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از مرکز آموزشی پژوهشی و درماني امیرالمومنین (ع)
 


نسخه چاپي ارسال به دوست

پایش و بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از مرکز آموزشی پژوهشی و درماني امیرالمومنین (ع)

 

.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، صبح امروز نهم مهر ماه 97 دکتر دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به اتفاق معاونین و مدیران ستادی دانشگاه باهدف بررسی فعالیت های مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع) در این مرکز حضور یافت.

در نشستی که با حضور هیئت رئیسه دانشگاه تشکیل شد فعالیت های درمانی و آموزشی، مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع)مورد ارزیابی و پایش قرار گرفت.

در این نشست دکتر دانایی رئیس دانشگاه ضمن ارزیابی و بررسی مسائل موجود در این مرکز، به ارائه راهکارها و رهنمودهایی پیرامون ارائه هرچه بهتر خدمات درمانی به مردم شریف استان ارائه نمود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بر لزوم و اهمیت بازدید ها و نظارت ها در حوزه های مختلف از مراکز بهداشتی درمانی تاکید نمود و بیان داشت: با توجه به این که دو رشته رزیدنتی در مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع) وجود دارد، این مرکز شرایط و موقعیت ویژه‌ای را دارا می باشد لذا توجه و  نظارت باید بیشتر صورت پذیرد.

همچنین در این نشست دکتر نوری پور رئیس مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع) ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این مرکز، درخصوص مسائل و برنامه ها در جهت ارتقاء و پیشرفت هرچه بیشتر این مرکز بیان کرد.

گفتنی است: تیم ارزیابی و پایش ستادی معاونت درمان دانشگاه ضمن پایش فعالیت های مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی امیرالمومنین (ع)، در این  نشست دکتر حافظی مدیر امور بیماری ها و مراکز تشخیصی و درمانی دانشگاه نتیجه این پایش را ارائه نمود.

 

 

 

 

دوشنبه ٩ مهر ١٣٩٧      /       ١٢:٥٣
تعداد نمایش خبر:161
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان
 
عنوان
 
نظرسنجی
شعار بهداشتي امسال بر چه موضوعي تاكيد دارد؟

تهديد مقاومت دارويي
پیشگیری از بیماری دیابت
سلامت مادران و كودكان
سلامت رواني و اجتماعي

مدیریت منابع
معاونت توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت
دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات
22580570 : کل بازدید 9286 : بازدید امروز 0.89 : زمان بارگزاری صفحه 2571731 : بازدید این صفحه 19 : بازدیدکنندگان آنلاين