صفحه اصلي > اخبار سازمان 
اخبار > جلسه هیئت‌ امنای دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برگزار شد
 


نسخه چاپي ارسال به دوست

جلسه هیئت‌ امنای دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برگزار شد

 

.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، جلسه هیئت‌ امنای دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان صبح روز یکشنبه هشتم مهرماه 97 با حضور  اعضای هیئت‌ امناء، هیئت‌ رئیسه و جمعی از مدیران این دانشگاه و کارشناسان ستادی حوزه‌های وزارتی در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.

دکتر دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در گزارشی به تشریح عملکرد یک ساله این دانشگاه در قالب آمار و شاخص های مورد نظر هیات امنا پرداخت که پس از بحث و بررسی و توضیحات کارشناسان وزارتی و اعضای هیات امنا از فعالیت های دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در سال 96 تقدیر و تشکر کردند.

دکتر امین‌ لو مشاور وزیر و دبیر مجامع شوراها و هیئت امنا ضمن تبریک به دکتر دانایی جهت انتصاب وی به عنوان ریاست دانشگاه، بیان داشت: از زحمات و تلاش های دکتر مهدی شادنوش در زمان دوران تصدی ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان قدردانی می کنم، دکتر شادنوش نقش بسیار مهمی در ارتقاء و پیشرفت این دانشگاه داشته است.

دکتر امین لو ادامه داد: امروز که دکتر دانایی که خود شاگرد دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان است، به عنوان سکان دار این دانشگاه اتنخاب شده، امیدوارم با تمام توان خود دانشگاه را به سمت جایگاهی که شایسته و در انتظار آن است، هدایت کند.

وی از فعالیت های دانشگاه قدردانی کرد و افزود: فعالیت های خوبی در حوزه اقتصاد سلامت در معاونت درمان این دانشگاه و ارتقای شاخص ها در کاهش میزان مرگ و میر نوزادان، کودکات زیر یک سال و زیر پنج سال که به همت معاونت بهداشتی صورت پذیرفته، قدردانی می نمایم.

همچنین دکتر شادنوش رئیس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری ها در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و عضو هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان نیز از کارکنان این دانشگاه که در این سال ها در جهت پیشرفت این دانشگاه گام برداشتند تشکر و بیان کرد: ان‌شاءالله دکتر دانایی که فرزند این دانشگاه است با همکاری و همیاری بیشتر کارکنان خدوم و زحمتکش حوزه سلامت استان بتواند دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان را در جایگاه های رفیع تر و هم تراز با دانشگاه های مطرح کشور و حتی دنیا ارتقاء دهد.

در این جلسه اعضای هیئت امنای دانشگاه ضمن تبریک به دکتر دانایی و تشکر از دکتر شادنوش در دوران تصدی ریاست دانشگاه، از دستیابی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به شاخص‌ها عملکردی مناسب و توسعه همه جانبه آن تقدیر و تشکر کردند و در ادامه جلسه اعضاء پیرامون پیشنهادهای دانشگاه و پیشنهادهای مشترک به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در پایان جلسه دکتر دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن تشکر از زحمات دکتر شادنوش در دوران تصدی ریاست دانشگاه و آرزوی موفقیت برای وی؛ از تلاش های معاونین، مدیران و کارکنان خدوم این دانشگاه در راستای اقدامات و عملکرد موثر در دستیابی به توسعه کمی و کیفی دانشگاه تقدیر و تشکر نمود.

 

 

 

دوشنبه ٩ مهر ١٣٩٧      /       ١٠:٠٠
تعداد نمایش خبر:268
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان
 
عنوان
 
نظرسنجی
شعار بهداشتي امسال بر چه موضوعي تاكيد دارد؟

تهديد مقاومت دارويي
پیشگیری از بیماری دیابت
سلامت مادران و كودكان
سلامت رواني و اجتماعي

مدیریت منابع
معاونت توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت
دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات
22580449 : کل بازدید 9165 : بازدید امروز 1.32 : زمان بارگزاری صفحه 2571692 : بازدید این صفحه 20 : بازدیدکنندگان آنلاين