صفحه اصلي > اخبار سازمان 
اخبار > دیدار رئیس دانشگاه با علی حامدیان بازنشسته دانشگاه و خانواده مرحوم محسن جواهری
 


نسخه چاپي ارسال به دوست

دیدار رئیس دانشگاه با علی حامدیان بازنشسته دانشگاه و خانواده مرحوم محسن جواهری

 

.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، دکتر دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به اتفاق دکتر جندقی و دکتر طاهری معاونین بهداشتی و توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و جمعی از مدیران دانشگاهی شب گذشته سوم مهر ماه 97 با علی حامدیان بازنشسته دانشگاه و خانواده مرحوم کربلایی محسن جواهری دیدار کردند.

دکتر دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در دیدار با خانواده مرحوم کربلایی محسن جواهری بیان داشت: داغ فرزند بسیار سنگين و جانسوز است که به سختی در باور انسان می گنجد، ولي در برابر تقدير حضرت پروردگار چاره‌اي جز تسليم و رضا نيست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ادامه داد: درگذشت فرزند دلبندتان را تسلیت عرض می کنم و از خداوند متعال برای آن جوان از دست رفته علو درجات را آرزو می کنم.

دکتر دانایی گفت: امیدوارم که با حضرت امیرالمؤمنین علی بن ابیطالب (ع) محشور شود و برای شما هم از در گاه خدای متعال، صبر و اجر مسئلت دارم.

همچنین خانواده مرحوم کربلایی محسن جواهری از دکتر دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به جهت دیدار و دلجویی با آنان قدردانی نمودند.

در ادامه دکتر دانایی به اتفاق هیئت همراه با حضور در منزل علی حامدیان بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اشاره به اینکه کارمندان بازنشسته از سرمایه های اصلی هر سازمان  محسوب می شوند، گفت: جایگاه ارزشمند کنونی این دانشگاه و دستیابی به درجات بالای علم و دانش و قله های رفیع افتخار، مدیون و مرهون زحمات همه کسانی است که در طول سالیان متمادی در راه اعتلای همه جانبه این دانشگاه تلاش نموده اند.

دکتر دانایی با تاکید بر اینکه تعامل و ارتباط دانشگاه با بازنشستگان این مجموعه باید مستمر و دائمی باشد، افزود: تجربیات ارزشمند پیشکسوتان و استفاده از آن تجربیات در برنامه ریزی ها و انجام امورات دانشگاه، موجبات ارتقاء این دانشگاه را مهیا می نمایند.

گفتنی است: در این دیدار ها دکتر دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اهدای لوح تقدیر از زحمات و خدمات این عزیزان قدردانی کرد.

 

 

چهارشنبه ٤ مهر ١٣٩٧      /       ١٠:١٦
تعداد نمایش خبر:410
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان
 
عنوان
 
نظرسنجی
شعار بهداشتي امسال بر چه موضوعي تاكيد دارد؟

تهديد مقاومت دارويي
پیشگیری از بیماری دیابت
سلامت مادران و كودكان
سلامت رواني و اجتماعي

مدیریت منابع
معاونت توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت
دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات
22580440 : کل بازدید 9156 : بازدید امروز 0.88 : زمان بارگزاری صفحه 2571688 : بازدید این صفحه 10 : بازدیدکنندگان آنلاين