صفحه اصلي > اخبار سازمان 
اخبار > جشنواره ترویج زایمان طبیعی در شهرستان گرمسار برگزار شد.
 


نسخه چاپي ارسال به دوست

جشنواره ترویج زایمان طبیعی در شهرستان گرمسار برگزار شد.

 

.

 

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛

اولین جشنواره ترویج زایمان طبیعی توسط بیمارستان معتمدی در شهرستان گرمسار برگزار شد.
 
به همت مدیران و کارکنان بیمارستان معتمدی گرمسار، جشنواره ترویج زایمان طبیعی با محورهای فواید زایمان طبیعی، عوارض سزارین، روش های کاهش درد در زایمان طبیعی و فیزیولوژیک در سالن آمفی تئاتر شهرستان گرمسار برگزار شد.
 
در روز نخست این جشنواره دکتر عرب ارادانی سرپرست بیمارستان معتمدی گرمسار، ضمن خیر مقدم به حضار و تشکر از حضورشان در این همایش، پیرامون زایمان طبیعی بدون درد و فیزیولوژیک و فواید آن ها برای مادر و نوزاد و همچنین عملکرد این مرکز در ترویج این مهم توضیحاتی را ارائه نمود.
 
دکتر مرندی سرپرست مدیریت بیمارستان معتمدی، نیز در تکمیل سخنان دکتر عرب ارادانی مطالبی پیرامون حقوق فرزندان نسبت به والدین و حقوق والدین نسبت به فرزندان بیان نمود.
 
دکتر طالبی متخصص بیهوشی و دکتر آقائی میبدی متخصص زنان و زایمان نیز در راستای زایمان فیزیولوژیک و فواید آن و همچنین روش های انجام انواع زایمان در این مرکز توضیحاتی را ارائه دادند.
 
شادلو مامای بیمارستان معتمدی، پس از صحبت در خصوص فواید زایمان طبیعی و زایمان بدون درد، به ارائه آمار از رضایتمندی مادران بستری از نحوه زایمان و عوارض پس از آن پرداخت.
 
در پایان مراسم روز اول دکتر علی بیگی مسئول واحد بهداشت خانواده شبکه بهداشت و درمان شهرستان نسبت به ارائه گزارش عملکرد شبکه بهداشت و مجموعه های تحت پوشش آن در راستای ترویج زایمان طبیعی و کلاس های برگزار شده توسط این شبکه در سطح شهرستان اقدام نمود.
 
گفتنی است: در حین برگزاری جشنواره و ساعاتی پس از آن پرسنل مامایی بیمارستان معتمدی و شبکه بهداشت و درمان گرمسار با همکاری تجهیزات پزشکی مهبانگ به مشاوره به مادران باردار، گرفتن فشار خون و تست قند خون رایگان و همچنین پخش پمفلت های آموزشی اقدام نمودند.
 
در روز دوم نیز در کنار ارائه خدمات ذکر شده، دکتر شریعتی متخصص زنان و زایمان این مرکز به ویزیت رایگان و مشاوره به مادران باردار پرداخت.
 
 

پنج شنبه ١٦ آذر ١٣٩٦      /       ٠٩:٠١
تعداد نمایش خبر:205
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان
 
عنوان
 
نظرسنجی
شعار بهداشتي امسال بر چه موضوعي تاكيد دارد؟

تهديد مقاومت دارويي
پیشگیری از بیماری دیابت
سلامت مادران و كودكان
سلامت رواني و اجتماعي

مدیریت منابع
معاونت توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت
دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات
21439577 : کل بازدید 8529 : بازدید امروز 0.41 : زمان بارگزاری صفحه 2478812 : بازدید این صفحه 24 : بازدیدکنندگان آنلاين