صفحه اصلي > اخبار سازمان 
اخبار > جلسه بررسی وضعیت بهداشت و درمان سرخه برگزار شد
 


نسخه چاپي ارسال به دوست

جلسه بررسی وضعیت بهداشت و درمان سرخه برگزار شد

 

.

 

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛

اعضای شورای شهر سرخه به اتفاق حجت الاسلام و المسلمین فاطمی بصیر امام جمعه شهرستان و دکتر همتی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان دیدار و گفت و گو کردند.

دکتر شادنوش رئیس دانشگاه در این نشست  با اشاره به دستاوردهای برنامه تحول سلامت در استان سمنان، گفت: دولت تدبیر و امید، انقلابی در حوزه بهداشت و درمان کشور انجام داد و اجرای برنامه تحول نظام سلامت یکی از دستاوردهای ارزشمند است که ارتقاء رضایتمندی مردم را به همراه داشته است.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه بهداشت، بیان داشت: خدمت به مردم  عزیز شهرستان سرخه از وظایف ذاتی ما مسئولین حوزه سلامت این دانشگاه است.

حجت الاسلام و المسلمین فاطمی بصیر  ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین حوزه سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در راستای ارائه خدمات با کیفیت بهداشتی و درمانی به شهروندان سرخه، گفت: مردم و مسئولین شهرستان سرخه قدردان زحمات دست اندرکاران حوزه سلامت این دانشگاه هستند.

در ادامه جلسه اعضای شورای شهر سرخه  نظرات خود را در موضوعاتی نظیر پیش بینی های لازم و قانونمند به زیرساخت های موجود و مورد نیاز در طرح های شهرسازی آینده سرخه و همچنین نیز مطالبی درباره پتانسیل‌های اجتماعی و اقتصادی، زمینه‌های توسعه گردشگری شهری، و ضرورت‌های استفاده از خدمات دانش‌بنیان در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تهیه طرح‌های اجرایی و برگزاری برنامه‌هایی از قبیل جشنواره‌ها و نمایشگاههای دائمی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان را بیان کردند.

 

 

سه شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٦      /       ١٣:٠٧
تعداد نمایش خبر:428
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان
 
عنوان
 
نظرسنجی
شعار بهداشتي امسال بر چه موضوعي تاكيد دارد؟

تهديد مقاومت دارويي
پیشگیری از بیماری دیابت
سلامت مادران و كودكان
سلامت رواني و اجتماعي

مدیریت منابع
معاونت توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت
دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات
20453369 : کل بازدید 3454 : بازدید امروز 0.39 : زمان بارگزاری صفحه 2357953 : بازدید این صفحه 10 : بازدیدکنندگان آنلاين