صفحه اصلي > اخبار سازمان 
اخبار > برگزاری دومین اجلاسیه شهدای بهداشت و درمان در شهریور ماه 96.
 


نسخه چاپي ارسال به دوست

برگزاری دومین اجلاسیه شهدای بهداشت و درمان در شهریور ماه 96.

 

.

 

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛

جعفر دیابی معاون بهداشت و درمان سپاه قائم آل محمد(عج) در دیدار با دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از برگزاری دومین اجلاسیه شهدای بهداشت و درمان استان سمنان در شهریورماه 96 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ظهر امروز بیست و یکم مرداد ماه 96، جلسه کمیته بهداشت و درمان اجلاسیه شهدای استان در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان و با حضور اعضاء برگزار شد.

در این جلسه دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن تقدیر و تشکر از اعضاء بر ضرورت تجلیل و گرامیداشت شهدا و ایثارگران اشاره و در ادامه به ترویج روحیه ایثارگری و جهادی به نکاتی اشاره كرد.

وي با اشاره به برگزاری با شکوه اولین یادواره ۸۸ شهید بخش بهداشت و درمان استان سمنان، تلاش و جدیت و مشارکت نهادهای فعال در این حوزه را مهم و ضروری برشمرد و از همکاری سپاه قائم آل محمد(عج) و بسیج جامعه پزشکی در خصوص ایجاد فضای فرهنگی و بهداشتی و درمانی قدردانی کرد.

جعفر دیابی معاون بهداشت و درمان سپاه قائم آل محمد(عج) استان نیز ضمن تشکر از حمایت های رئیس دانشگاه در برگزاری اولین یادواره ۸۸ شهید بخش بهداشت و درمان استان سمنان با اشاره به ماموریت های بهداشتی و درمانی و فرهنگی  سپاه قائم استان و همکاری نهادهای فعال سلامت در اجلاسیه شهدای استان، بیان داشت: باید در جهت استفاده از این فرصت و ظرفیت در جهت اجرای آبرومندانه چنین برنامه های معنوی تلاش شود.

 

 

 

 

شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٦      /       ١٦:٣٥
تعداد نمایش خبر:331
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
عنوان
 
عنوان
 
نظرسنجی
شعار بهداشتي امسال بر چه موضوعي تاكيد دارد؟

تهديد مقاومت دارويي
پیشگیری از بیماری دیابت
سلامت مادران و كودكان
سلامت رواني و اجتماعي

مدیریت منابع
معاونت توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت
دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات
20453542 : کل بازدید 3627 : بازدید امروز 0.38 : زمان بارگزاری صفحه 2357986 : بازدید این صفحه 14 : بازدیدکنندگان آنلاين