صفحه اصلي > دانشکده ها > دانشكده تغذیه و علوم غذایی و دانشکده پیراپزشکی آرادان > درباره 
درباره
 
 

 

در سال 1390دانشکده بهداشت فعلی تحت عنوان"دانشکده پیراپزشکی و بهداشت آرادان " توسط خیر محترم جناب آقای مهندس پازوکی تاسيس گردیدو با دوره هاي كارشناسي مهندسی بهداشت محيط  و بهداشت عمومي و كارداني فوریت های پزشکی فعاليت خود را به عنوان يك دانشكده مستقل شروع نمود.

دانشکده پیراپزشکی و بهداشت آرادان در حال حاضر داراي 1 گروه آموزشي بوده كه شامل گروه مهندسی بهداشت محيط ميباشد و در مقاطع كارشناسي و کاردانی با پذيرش دانشجو در دوره‌هاي مختلف فعال ميباشد.

دانشكده بهداشت از 1 ساختمان مجزا تشكيل شده كه در  این ساختمان حوزه رياست و سرپرستی، معاونت آموزشي، مديريت پژوهشي،اتاق‌هاي اعضاء هيئت علمي،  امور اداري، كلاسهاي درسی ، كتابخانه، سايت رايانه، آزمايشگاههاي شیمی و میکروبیولوژی ، اطاق مهارت های بالینی وسلف دانشجویی واقع گرديده است و با تمامي توان و امكانات در خدمت بيش از 120 دانشجو و فراگير ميباشد.

دانشكده بهداشت مصمم است با توسعه فعاليتهاي آموزشي، پژوهشي و خدماتي خود در طي دهه آينده به موفقيتهايي چون مشاركت فعال در توليد علم و پژوهش در علوم بهداشتي، تربيت نيروي انساني كارآمد و سرآمد آموزش علوم پزشكي در سطح كشور و مطرح در منطقه قرار گيرد و خردمنداني را تحويل ايران اسلامي دهد كه در پيشگاه الهي با شايستگي هرچه تمامتر و در خور شان و مقام شامخ ملت شريف و خداجوي ايران و جامعه جهاني، اهداف مقدس جمهوري اسلامي را در سنگرهاي آموزشي، پژوهشي و مديريتي، تحقق بخشند. انشاالله.

عنوان
 
عنوان
 
نظرسنجی
شعار بهداشتي امسال بر چه موضوعي تاكيد دارد؟

تهديد مقاومت دارويي
پیشگیری از بیماری دیابت
سلامت مادران و كودكان
سلامت رواني و اجتماعي

مدیریت منابع
معاونت توسعه مدیریت و منابع
وزارت بهداشت
دبیرخانه کمیته نظام پیشنهادات
21927122 : کل بازدید 5577 : بازدید امروز 0.72 : زمان بارگزاری صفحه 5326 : بازدید این صفحه 9 : بازدیدکنندگان آنلاين